Покажи е-направлення – отримай послугу за 250 грн

Для команди медичного центру “Первинка” важливо, аби сучасна медицина у комфортних умовах була доступна для українців. Тому ми не лише абсолютно безоплатно працюємо із задекларованими пацієнтами, а ще запроваджуємо акцію в нашій поліклініці, де в рамках черги за е-направленням від будь-якого лікаря будь-якого закладу ми надаємо планові консультації лікарів спеціалістів та УЗД зі знижкою 55%, а саме за 250 грн. Щоб стати у чергу, необхідно заповнити онлайн-форму нижче на цій сторінці, і, коли прийде ваша черга, вам зателефонують для узгодження дати та часу візиту.

Важливо: е-Направлення ми не закриваємо, зберігаючи пацієнту право на безоплатну консультацію. Можемо його закрити лише за запитом пацієнта. Також не потрібне е-Направлення до гінеколога, аналогічно до роботи державної програми.

В рамках акції просимо е-направлення з декількох причин.

Перша: для нас важливим є створення доступу до якісної і комфортної медицини для пацієнтів, яким справді потрібна медична допомога. Пацієнти з е-направленням мають обґрунтовану потребу у консультації, то ж ми намагаємося покращити для них доступ до меддопомоги, аби її отримували ті, кому вона потрібніша, кому інший лікар, зазвичай сімейний, вже підтвердив потребу у консультації.

Друга: для нас важлива якість меддопомоги. Станів здоровʼя та хвороб багато, їхні прояви не завжди однозначні для кожного, адже можуть бути специфічними, тож не завжди пацієнт може самостійно визначити який саме вузький спеціаліст потрібен для проблеми. І якщо пацієнт став у чергу та виявилось, що не до того лікаря спеціаліста, то виходить, що очікування на консультацію було марним для цього пацієнта 🙁 та й наступна людина в черзі, якій послуга можливо була потрібніша, мала чекати довше. Також 15 хвилин це стислі строки для консультації. Зокрема складніше її проводити, якщо це загальна консультація про усі стани пацієнта, а з е-направленням пацієнт зазвичай вже має чіткішу проблему чи клінічну задачу – знає що саме вирішувати разом з лікарем. Адже пацієнт з е-направленням скоріше за все мав попередній огляд чи віддалену консультацію іншого спеціаліста, який допоміг людині цю проблему встановити. За таких умов консультація у лікаря-спеціаліста буде більш інтегрована у попереднє лікування та зконцентрована на вирішені цієї проблеми, тобто має приносити йому більше користі. 

Третя: ми також попередньо плануємо подаватись на договір з Національною службою здоровʼя України (НСЗУ) на спеціалізовану допомогу, аби за умов підписання договору з НСЗУ надавати також безоплатно визначений обсяг послуг та консультацій лікарів вузького профілю. Однак, ми тільки відкрились і маємо попрацювати для збору статистики відвідувань та спроможності, щоб подаватись на договір. За допомогою акції ми заздалегідь готуємось організовувати процес роботи за е-Направленнями, аби він був ефективним та зручним для пацієнтів та працівників.

В рамках акції доступні усі планові консультації лікарів вузького профілю поліклініки “Первинка”, а також доступні у “Первинці” ультразвукові дослідження. Ознайомитись з переліком консультацій лікарів та УЗД досліджень, які беруть участь в акції, можна нижче у онлайн-формі.

Треба мати час на очікування 🙂 та заповнити онлайн-форму нижче на цій сторінці, де надати:

  • Згоду на умови надання послуги
  • Ваші дані (ПІБ, дата народження, телефон)
  • Номер е-Направлення на планову консультацію чи УЗД дослідження (е-направлення не потрібне лише для консультації гінеколога)

Ваші дані необхідні для звʼязку з вами та створення електронної картки.

Електронне направлення може бути від будь-якого лікаря будь-якого закладу України на планову послугу, тобто таку яка може чекати і не є терміновою. Електронне направлення не потрібне лише до лікаря гінеколога (дорослого чи підліткового та дитячого віку).

Згода необхідна для розуміння від початку умов надання послуг у “Первинці” зі знижкою 59%, адже ми дотримуємось принципу прозорості в роботі.

Коли прийде ваша черга на зазначену у формі послугу, вам зателефонують для узгодження доступних дати та часу прийому.

Усі послуги в рамках акції надаються за ціною 250 грн – як консультації, так і УЗД.

Тривалість консультацій спеціалістів – 15 хвилин, для гінеколога – 20 хвилин. Тривалість УЗД досліджень – 20 хвилин.

Важливо: за умови запізнення чи не появи на визначений візит, послуга не надається, і можна лише наново поставити направлення у загальну чергу.

Заповнити форму і очікувати на послугу залежно від черги. Після заповнення вам зателефонують для узгодження доступних дати та часу візиту.

Черга передбачає очікування на отримання послуги, тому ставати в чергу варто лише щодо планових консультацій чи досліджень, тобто таких які можуть чекати і не є терміновими.

Черга є загальною на кожну визначену послугу, тому на кожну потрібну консультацію необхідно заповнити окрему форму. Наприклад, черга діє окремо на послуги гінекологів та уролога.

У черзі не має значення в якому закладі чи місці задекларований пацієнт чи від якого лікаря е-направлення. У якій послідовності люди записані – так і обробляється черга.

Швидкість черги залежить від кількості людей у черзі та доступної кількості годин лікаря на акційні скорочені консультації.

Після того як ви заповнили форму, найкраще зберегти заповнені дані.

Електронне направлення може бути від будь-якого лікаря будь-якого закладу України на планову послугу, тобто таку яка може чекати і не є терміновою. Де ви задекларовані, чи де отримали направлення не має значення.