Путівник пацієнта

Путівник пацієнта — це збірник найактуальніших запитань щодо роботи Первинки. Ви можете ознайомитися з ним на цій сторінці, а також скачати у pdf-форматі.

ЩОБ ПІДПИСАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ, ПОТРІБНО:

 1. Обрати лікаря на www.pervynka.in.ua або у закладі
 2. Для дорослого (з 14) — паспорт, для дитини (до 14) — свідоцтво про народження та паспорт одного з батьків
 3. Адреса фактичного проживання
 4. ПІБ та номер телефону довіреної особи на випадок екстреного випадку
 5. Заповнити згоду на обробку персональних даних та анкету пацієнта Первинки.

Ви можете відправити цю інформацію на пошту info@pervynka.in.ua з темою листа «Декларація.Кривий Ріг» або у Viber/Telegram чи передзаповнити декларацію на сайті  www.pervynka.in.ua

Анкета пацієнта та Згода на обробку персональних даних
Приклад декларації

ВАЖЛИВІ ПРАВИЛА

 • Прийом у Первинці лише за попереднім записом. Ви можете це зробити на рецепції, за телефоном рецепції, на сайті в онлайн-кабінеті пацієнта, у Telegram.
 • Іноді прийом у лікаря може тривати довше, ніж передбачається – є проблеми пацієнта, які потребують негайного вирішення і більше часу. В таких випадках прийом наступного пацієнта може початися пізніше. Просимо поставитися з розумінням до таких непередбачуваних ситуацій.
 • Лікар під час прийому не може відповідати на телефонні дзвінки, навіть від директора. З усіх питань варто звертатись по телефону рецепції – адміністратори передадуть всю інформацію. Робочий номер лікаря доступний з 8:00 до 19:00, окрім часу прийому.
 • У нашому медичному центрі панує атмосфера доброзичливості і поваги. Тому просимо наших пацієнтів дотримуватися принципів ввічливого спілкування і не використовувати грубощі.
 • Просимо, будь ласка, не залишати ваші речі та верхній одяг без нагляду у холі – ви можете їх залишити у шафках із замком у холі центру.
 • Пацієнтам, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп’яніння, ми можемо відмовити у наданні послуг.

ЧИ ПРАЦЮЄМО З ДІТЬМИ

Наші лікарі ведуть малюків від народження і до повноліття.

ЧИ ВИДАЄМО ЛІКАРНЯНІ

Так. Звертаємо увагу, що лікарняний видається з дати фактичного звернення пацієнта і не може бути виданий ретроспективно.

ЧИ Є НАПРАВЛЕННЯ НА МСЕК

Для дорослих – даємо всі потрібні направлення і допомагаємо з остаточною підготовкою документів.

Для дітей – ми готуємо всі документи, однак не проводимо МСЕК на базі «Первинки», адже  згідно з постановою КМУ № 917 від 21 листопада 2013 р. такі МСЕК можуть бути лише міські, районні, міжрайонні, та районні у містах – тож направляємо дітей на МСЕК у ЦПМСД за місцем проживання.

 

ЧИ МОЖНА ВИКЛИКАТИ ЛІКАРЯ ДОДОМУ

Крім випадків патронажу новонароджених, лікарі не виїжджають на виклики. Адже ми вважаємо, що якісну допомогу нашим пацієнтам можемо надати саме у медичному центрі, де є все необхідне.

ЧИ МОЖНА ДЗВОНИТИ ЛІКАРЮ НАПРЯМУ

Запис на прийом та всі інші питання краще вирішувати за телефоном рецепції: (068) 037 0990.

Всі питання будуть оперативно передані лікарю. Якщо ж після консультації вашого сімейного лікаря у вас є питання про трактування результатів аналізів чи питаннями щодо тактики і результатів лікування, ви можете подзвонити у робочий час на робочий телефон лікаря, який зазначений у вашому консультативному заключенні.

ЧИ ВИДАЄМО БЕЗКОШТОВНІ ЛІКИ ЗА МІСЬКОЮ ПРОГРАМОЮ

Наразі виписати рецепт на отримання безкоштовного препарату з міської програми ми не можемо, оскільки нас, як приватну організацію, не включено у міську програму. Направляли звернення до міста, очікуємо на відповідь чи можливо змінити ситуацію.

ЯК ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Прийом лікарів відбувається лише за попереднім записом. Ви можете записатися за телефоном  (068) 037 0990, або у Telegram за тими ж номерами.

При записі обов’язково повідомляйте мету візиту — це допоможе лікарю підготуватись до прийому. В деяких випадках лікар може допомогти вам дистанційно.

Стандартний час прийому — 20 хв, за великого навантаження — 10-15.

Якщо ви записуєте на огляд декількох людей (наприклад, себе та дитину), попередьте про це адміністратора, щоб збільшити час вашого прийому.

Якщо у потрібну вам годину ваш сімейний лікар вже зайнятий, адміністратори рецепції можуть  записати вас до іншого лікаря Первинки, який доступний в цей час.

ЯК ЗДАТИ АНАЛІЗИ ЧИ ПРОЙТИ ДІАГНОСТИКУ

Вам необхідно отримати направлення від вашого сімейного лікаря та записатися на прийом — здача аналізів у «Первинці» лише за попереднім записом. Якщо ви надали свою електронну пошту, у вас є змога отримати результати на цю адресу або запросити їх у Telegram @pervynka – 068 037 09 90.

Аналізи із забором крові здаються щодня з 8:00 до 10:30

Результати аналізів будуть прикріплення до вашої електронної медичної картки.

ЯКЩО Є ПІДОЗРА НА COVID-19

Якщо у вас є чи температура, чи кашель, чи відсутній смак та запах, чи ви контактували з особою хворою на COVID-19 або ви вже маєте позитивний тест на COVID-19 — обов’язково попередьте про це адміністратора при записі на прийом. Це необхідно, аби лікар та інший медичний персонал підготувався до прийому.

У разі підозри на COVID-19 лікар може видати направлення на безкоштовний ПЛР-тест або, за потреби і можливості, використати безкоштовний швидкий тест на антиген COVID-19. У зв’язку з пандемією COVID-19 можливо відкрити лікарняний по телефону, за умови позитивного ПЛР-тесту.

ЯК ОТРИМАТИ Е-НАПРАВЛЕННЯ

Ми видаємо усі види електронних направлень. В е-направленні є лише ваші ПІБ, вік, код послуги та інформація про заклад і лікаря, який його створив. В ньому не вказується заклад, куди вас направлено.

Де його використати — ви обираєте самостійно. Це може бути будь-яка лікарня, яка має контракт з НСЗУ на ці медичні послуги. Подивитись перелік закладів можна за посиланням можна тут https://bit.ly/NSZU_speczaklad

е-Направлення видаються у вигляді СМС-коду з 16 символів, які приходять на ваш телефон, наприклад, 0000-К4НК-9Т6М-3А20. Якщо за прийом вам сформовано декілька направлень, то вам прийде лише 1 груповий номер на всі ці послуги. При записі в іншому закладі ви маєте сказати, яку саме послугу з направлення ви хочете отримати.

Якщо у вас є потреба у направленні на визначені профілактичні огляди чи рутинну госпіталізацію чи обстеження — скажіть про це по телефону адміністраторам, ваш лікар перевірить чи є потреба у прийомі, якщо ні — він сформує е-направлення віддалено без прийому.

Лікар-спеціаліст, який рекомендує вам повторний візит чи додаткові дослідження, може сам виписати вам е-направлення – немає потреби повторно зв’язуватися з сімейним лікарем. 

Без е-направлення можна напряму звернутись до гінеколога, психіатра, нарколога, фтизіатра, педіатра, стоматолога (ургентна допомога усім та планова для дітей), лікуючого лікаря-спеціаліста для пацієнтів з хронічними захворюваннями.  Екстрена медична допомога надається безоплатно усім без винятку без направлення та декларації.

Якщо ви раніше не мали декларації із сімейним лікарем і не звертались до лікарень міста, то у лікарні необхідно буде створити вашу локальну електронну картку. Якщо у лікаря будуть питання про вашу картку, порекомендуйте натиснути “Створити картку” і ввести ваші ПІБ, дату народження, стать та телефон.

ЩО РОБИТИ ЯКЩО ЛІКАРНЯ НЕ ПРИЙМАЄ ЗА Е-НАПРАВЛЕННЯМ

Ви можете звернутись з е-направленням абсолютно в будь-який заклад країни, який має контракт з НСЗУ на ці медичні послуги. Якщо вам відмовляють у наданні послуг за е-направленням, то перш за все уточніть чи заклад надає необхідну послугу (чи є лікар чи обладнання). Якщо причина інша – запишіть ПІБ особи, що відмовляє, їх телефон та причину відмови. Подзвоніть на гарячу лінію НСЗУ 16-77 та повідомте ці деталі про відмову. Також передайте інформацію нам.

ЯК ОТРИМАТИ РЕЦЕПТ НА ЛІКИ

Ви можете отримати рецепти на рецептурні лікарські препарати, в тому числі за державною програмою “Доступні Ліки”, а також на наркотичні та психотропні лікарські засоби, у свого сімейного лікаря. З ними ви можете придбати препарат в тій чи іншій аптеці вашого міста.

е-Рецепти видаються у вигляді СМС-коду на ваш телефон, і мають 16 символів. Наприклад, 0000-К4НК-9Т6М-3А20.

Якщо ваш рецепт постійний і потребує подовження — скажіть про це по телефону адміністраторам, ваш лікар перевірить чи є потреба у прийомі, якщо ні — він сформує е-рецепт без прийому.

Виписати рецепт на препарат з міської програми ми не можемо, оскільки нас, як приватну організацію нас не включено у міську програму.