Про “Первинку” для партнерів та ЗМІ

“Первинка” — медицини нова сторінка
“Первинка” — це медичний центр, який надає безоплатні послуги сімейної медицини та послуги спеціалізованої медицини на платній основі.

Ми сучасні, привітні, доступні та комфортні. І ви вже нам подобаєтесь 🙂 Адже ми разом будуємо заклад, де добре і пацієнту, і працівнику, де сучасна медицина у комфортних умовах доступна для українців.

“Первинка” зʼявилась вперше у 2019 році в Умані (амбулаторія), а у 2021 відкрилась у Кривому Розі (2 амбулаторії та поліклініка).

Наші принципи роботи: 

  • Комфорт та безпека – створюємо усі умови для комфортної роботи лікаря, яка/який забезпечені усім необхідним, та для пацієнта, які мають усі зручності в медцентрах, та додаткові заходи для підтримки безпеки та приватності – підготовки до досліджень, шафки для речей, двері, які відкриваються лише зсередини, тощо.
  • Інноваційність – ми за операційну ефективність та новітні інформаційні технології, електронний документообіг та використання чатів для спілкування.
  • Принципи доказової медицини та ненадмірності – ми постійно розвиваємось та навчаємось, вивчаємо нові відкриття в медицині та дотримуємось принципу ненадмірних призначень лікарських засобів та діагностичних досліджень.
  • Стандарти роботи – для найбільш повторюваних процесів ми створюємо, впроваджуємо та працюємо за стандартними операційними процедурами, аби якнайкраще та якнайзручнчіше організувати роботу та перебування у медичному центрі.
  • Якісний сервіс – для нас надзвичайно важлива ввічливість, повага та послідовність, для нас важливо пояснювати та допомагати пацієнту і колегам, аби рішення приносили якнайбільше користі, вирішувати проблеми спільними зусиллями, в одній команді.
  • Нульова толеранстність до корупції – ми працюємо прозоро, маємо або договірні стосунки (з НСЗУ), або офіційну оплату за кожну послугу; для нас не припустимі “подарунки під столом”.

Щодо взаємодії прохання звертатись на пошту partners@pervynka.in.ua