Клуб Первинки

Одним кроком потурбуйся про здоровʼя сімʼї! Від 68 грн/міс на людину!

Клуб Первинки – це вигідний медичний захист для усієєєєї вашої родини в мережі медичних центрів “Первинка”!

Участь у Клубі Первинки дає вам і вашій родині знижки від -13% до -30%на повні та дистанційні консультації усіх лікарів, 100 найпопулярніших аналізів, УЗД та ендоскопічні дослідження. Для решти послуг – діє знижка 10% чи 15% залежно від пакету участі.

До переліку послуг у Клубі входять усі найпопулярніші аналізи, консультації, УЗД та інша діагностика, знеболення, малі операції, перевʼязки, та інші лікарські та сестринські маніпуляції. Доєднавши себе та рідних до Клубу ви отримуєте СПІЛЬНИЙ ДЕПОЗИТ, з якого послуги списуються за зниженими цінами у момент використання.

Треба продіагностувати дорослих батьків у гастроентеролога, зробити УЗД органів черевної порожнини і здати аналізи?
Чоловіку треба на ЕКГ та до кардіолога, а ще до дерматолога і на видалення папіломи?
А самій потрібно до ендокринолога, на УЗД щитоподібної залози і відповідні аналізи?


!!!!!! Усі ці послуги ви можете отримати з родинною знижкою до -30%!

А ще отримаєте у ПОДАРУНОК важливі навчальні матеріали від наших лікарів.

Обʼєднай родичів під якісним медичним захистом медичних центрів “Первинка”  і вся родина отримає зі знижками:

  • Повні та дистанційні консультації усіх доступних лікарів
  • Аналізи – вибір загалом з 300 найпопулярніших та найактуальніших аналізів
  • Діагностику: УЗД, ендоскопія, ЕКГ, спірографія, вимірювання очного тиску
  • Малі операції, перевʼязки та решта лікарських і сестринських маніпуляцій
  • Навчальні події, матеріали у подарунок від МЦ “Первинка”

ВАРІАНТИ УЧАСТІ ТА ЗНИЖКИ

Чим більший пакет – тим більша знижка на послуги!

“Індивідуальний” (1 особа) – 3000 грн, замість 3600 грн (від 250 грн/міс) == знижки* -13%

“Маленька родина” (1-4 особи) – 5300 грн, замість 6000 грн (від 110 грн/міс) == знижки* 19% 

“Середня родина” (1-8 осіб) 8600 грн, замість 9600 грн (від 90 грн/міс) == знижки* -25% 

“Велика родина” (1-12 осіб) – 9800 грн, замість 11100 грн ( від 68 грн/міс) == знижки* 30%

акційні ціни дійсні до 30.06.2024

Приклад договору за посиланням Договір Клуб “Первинки”

*Знижки діють допоки є залишок коштів на депозиті або поки не закінчиться 12 місяців. Якщо пройшло 12 місяців або закінчилися кошти на депозиті, для поновлення знижок необхідно придбати новий пакет Клубу.

 

 

 

Маєте картку ПриватБанку? КУПУЙТЕ З МИТТЄВОЮ РОЗСТРОЧКОЮ на зручну для вас кількість платежів.

 

ПРИКЛАДИ ЕКОНОМІЇ В КЛУБІ

 
Базова ціна 

Індивід.

1 особа

Маленька родина 

1-4 осіб 

Середня родина 

1-8 осіб

Велика родина 

1-12 осіб  

Підготовка до операції в СТАЦІОНАРІ 
(ЗАК, ЗАС, Аnti до ВІЛ, Реакція мікропреципітації (РМП), HbsAg Гепатит С, Група крові + резус-фактор, АЛТ, АСТ, Білірубін загальний, Білок загальний, ГГТ, ЛФ, Глюкоза, Креатинін, Сечовина, АЧТЧ, Протромбіновий тест, Тромбіновий час, Фібриноген) 

2800 

2436

-364 

2268

-532 

2100

-700 

1960

-840 

Візит до ЕНДОКРИНОЛОГА 

(очна/дист консультація, УЗД щитоподібної, УЗД органів черевної порожнини, ТТГ+Т4+Т3, глюкоза) 

2160 

1900

-260 

1811

-351

1690

-470 

1615

-545 

Візит до ДЕРМАТОЛОГА 

(очна консультація, дерматоскопія до 4 утворень, видалення 4 папілом з анестезією) 

1350 

1197

-153 

1161

-189 

1087

-263 

1057

-293 

Додаткові обстеження ВАГІТНОЇ 

(консультації ендокринолога, кардіолога, невролога, УЗД щитоподібної залози, ЕКГ,  фолієва кислота, група крові, ТТГ+Т4+Т3, Індекс НОМА, Ліпідний комплекс, Коагулограма, Консультація з грудного вигодовування) 

5250 

4601

-649 
4353
-897
4050
-1200

3843

-1407 

ЧАСТІ ПИТАННЯ

Хто з родини може приєднатися? Доєднатися може будь-хто, незалежно від кровного рідства: я і партнер, діти, бабусі, дідусі, сестри, брати, племінники, дядько, тітка, навіть кум, кума та хрещені!

Чи можу я купити індивідуальний пакет і використовувати для родини з 3 осіб? Ні, індивідуальний пакет розрахований на 1 людину. Для використання 3 членами родини підійде пакет “Маленька родина”. Ви також можете придбати більші пакетиСередня родина” (від 1 до 8 осіб) чи “Велика родина” (від 1 до 12 осіб), якщо розумієте, що вам знадобиться більше послуг і більша знижка. 

Чи можу я купити пакет “Велика родина” для для однієї чи двох осіб? Так, цей пакет розрахований на 1 – 12 осіб. Тобто ви можете включити у договір будь-яку кількість осіб, яка загалом не перевищує 12 людей. 

Що робити якщо моя родина живе в різних містах? Ви вирішуєте кого додавати до Клубу і місце проживання не має значення. Усі, хто приєднані до Клубу, зможуть користуватися послугами у тому медичному центрі “Первинка”, який до них найближчий. Також пакет діє протягом 1 року, тому навіть якщо ваші родичі не живуть у місці, де є “Первинка”, ви можете спланувати візити до лікарів чи діагностику наступного разу, коли вони будуть у вас гостювати.  

Які послуги можна отримати в рамках Клубу? Усі наявні в обраному вами медичному центрі або дистанційні консультації від лікарів з інших медцентрів. Найбільші знижки (-13% / -19% / -25% / -30%) діятимуть на очні та дистанційні консультації усіх лікарів, 100 найпопулярніших аналізів, ендоскопічні дослідження та медикаментозний сон, УЗД залоз, органів черевної порожнини, мʼяких тканин, нирок, сечовивідних шляхів, простати, тощо, на малі операції, перевʼязки, місцеву анестезію,  ЕКГ, спірометрію та ще 200 аналізів діятимуть також знижки 10% чи 15%.

Чи є обмеження на кількість послуг? Ні, єдине обмеження це наявність залишку коштів на депозиті.

Чи є обмеження по кількості послуг на особу в договорі? Ні, ви самі додаєте родичів у договір, і значить, якщо вони звертаються вони можуть вільно користуватися вашим сімейним депозитом у «Первинці». Ви самі вирішуєте і координуєте хто в якій мірі чи на яку суму користується Клубом, тобто відповідним депозитом.

Чи можу я змінити перелік осіб в договорі? Так, однак не частіше, ніж 1 раз на 2 місяці. Для цього необхідно буде звернутися в медичний центр і написати відповідну заяву про зміну договору.

Що робити якщо в найближчій до мене “Первинці” немає потрібної мені послуги? Ви можете звернутися в інший медичний центр “Первинка”, де є ця послуга або отримати дистанційну консультацію. 

Якщо послуги немає в переліку до Клубу, чи можу я використати сімейний депозит для оплати цієї послуги? Так, такі послуги спишуться з депозиту відповідно до їх вартості.


Долучитися до Клубу Первинки

Ви можете доєднатися до Клубу Первинки написавши нам в телеграмі “Медичні центри “Первинка” (@PervynkaMedicalCenters_bot) або заповнивши форму нижче.
    Щоб дуже швидко підготувати ваш візит в Первинку за вигідними цінами внесіть, будь ласка, Прізвища Імʼя По-батькові, дати народження та телефони осіб, яких би ви хотіли би доєднати до договору: