Консультації сімейних лікарів

Під час прийому у сімейного лікаря “Первинки” ви зможете поставити йому питання щодо стану свого здоров’я, дізнатися про методи профілактики, поділитися скаргами або потребами щодо медичних оглядів, а також розповісти про хронічні хвороби та попередні діагнози.

Лікар проведе огляд та відповість на ваші питання.  За потреби, він перегляне результати ваших аналізів або діагностичних досліджень. Після цього сімейний лікар разом з вами підбере найкращий варіант для подальшої підтримки вашого здоров’я — призначить лікування або видасть направлення на додаткову діагностику чи направлення до лікаря вузького профілю.

Прийом і призначення лікування повністю конфіденційні. Наш медичний центр не має паперового документообігу, тому доступ до ваших даних може мати лише ваш лікар через електронний кабінет.

Всі сімейній лікарі “Первинки” працюють з дітьми від 0 років. “Первинка” має зручності для обслуговування маленьких пацієнтів — від пандусу для візочків та пеленальних столиків до дитячого кутку та зручного туалету для найменших відвідувачів.

Кожен сімейний лікар “Первинки” у своїй роботі дотримується принципів доказової медицини та користується виключно сучасними протоколами лікування.

Записатися на консультацію до сімейного лікаря ви можете у будь-який зручний спосіб: за допомогою телефону, залишивши заявку на сайті (після чого вам зателефонують для підтвердження часу та дати прийому), або написавши нам у вайбері або телеграмі.

Умань: +38 (068) 420 30 30

Кривий Ріг: +38 (068) 037 09 90