Консультації сімейних лікарів

Всі сімейній лікарі медичного центру “Первинка” працюють з дітьми від 0 років, педіатри з дітьми від 0 до 18 років, терапевти з 18 років. 

Під час прийому у сімейного лікаря «Первинки» ви зможете поставити йому питання щодо стану свого здоров’я, дізнатися про методи профілактики, поділитися скаргами або потребами щодо медичних оглядів, а також розповісти про хронічні хвороби та попередні діагнози. 

Лікар проведе огляд та відповість на ваші питання.  За потреби, він перегляне результати ваших аналізів або діагностичних досліджень, разом з вами підбере найкращий варіант для подальшої підтримки вашого здоров’я — призначить лікування або видасть направлення на додаткову діагностику чи направлення до лікаря вузького профілю. 

Прийом і призначення лікування повністю конфіденційні. Наш медичний центр мінімізував паперовий документообіг та дотримується Закону «Про доступ до персональних даних».   

 МЦ «Первинка» має зручності для обслуговування маленьких пацієнтів — від пандусу, місця для візочків та пеленальних столиків до дитячого куточка та зручного туалету для найменших відвідувачів. 

Кожен сімейний лікар МЦ “Первинка” у своїй роботі дотримується принципів доказової медицини та користується сучасними протоколами лікування. 

Якщо у вас з нашими лікарями є декларація, то  послуги у сімейних лікарів, педіатрів та терапевтів безоплатні.

Записатися на консультацію до сімейного лікаря медичного центру «Первинка» ви можете у будь-який зручний спосіб: за допомогою телефону контакт-центру або написавши нам у Telegram.

Телефон медичного центру «Первинка» у м. Умань та м. Кривий Ріг: +38 (068) 037 09 90