Лікар гінеколог

Лікар гінеколог Кривий Ріг, гінеколог Кропивницький, гінеколог Умань, гінекологічне УЗД Умань, гінекологічне УЗД Кривий Ріг, гинеколог Кривой Рог, гинеколог Умань, гинеколог Кропивницкий

Гінеколог – важливий лікар у житті кожної жінки. Його роль полягає в діагностиці та лікуванні захворювань органів репродуктивної системи жінки, таких як захворювання яєчників, матки, грудей та інших.

У нашому медичному центрі є гінеколог, який допоможе у вирішенні таких проблем:

 • Незвичні виділення
 • Проблеми або відсутність менструації
 • Біль або дискомфорт внизу живота
 • Інфекції, що передаються статевим шляхом
 • Зміни в грудях
 • Втрата лібідо
 • Проблеми з зачаттям
 • Менопауза

Лікар проводить різні види досліджень та оглядів, щоб допомогти жінкам зберегти своє здоров’я та попередити розвиток захворювань. Один з методів діагностики, який зазвичай проводиться у гінеколога, це ультразвукова діагностика органів малого тазу. Цей метод дозволяє оцінити стан органів репродуктивної системи, виявити пухлини, кісти, запальні процеси та інші захворювання.

Проте, також варто памʼятати про важливість профілактичних оглядів та не забувати вчасно їх проходити проходити. Завдяки цьому захворювання можуть бути виявлені на ранній стадії. Тому, ми радимо кожній жінці звертатись до гінеколога щороку для профілактичного огляду та у разі виникнення будь-яких скарг або незвичайних відчуттів.

Огляд у гінеколога – це не тільки діагностика та лікування захворювань, але й можливість отримати корисну інформацію про своє здоров’я. Гінеколог може розповісти про різні методи та допомогти вибрати найбільш підходящий для конкретної жінки.

Окрім того, гінеколог може допомогти з проблемами, пов’язаними зі статевим життям. Він може розповісти про сексуальне здоров’я та допомогти знайти рішення для таких проблем, як болі під час статевого акту, вагінальний дискомфорт та інші.

Також важливо звернути увагу на своє психічне здоров’я. Гінеколог може допомогти у вирішенні проблем, пов’язаних з психологічними аспектами жіночого здоров’я, такими як депресія, тривожність та стрес.

Також в Медичних Центрах “Первинка” можна стати на облік по вагітності та безоплатно пройти школу майбутніх батьків.

Переваги медичного центру “Первинка”:

 • Сучасні та досвідчені лікарі, які надають повну консультацію і за потреби видають е-лікарняні, е-рецепти та е-направлення
 • Лікарі гінекологи можуть провести УЗД прямо під час прийому
 • Продумані процеси
 • Сучасне обладнання
 • Доступні ціни

Дбайте про своє здоров’я та звертайтеся до акушер-гінекологів у медичних центрів “Первинка”!

Лікар гінеколог приймає у Кривому Розі за адресами вул. Едуарда Фукса, 59а (173 квартал) та вул. Самотічна, 13 (17 квартал)
Лікар гінеколог приймає в Умані за адресою вул. Європейська, 57
Лікар гінеколог приймає у Кропивницькому за адресою вул. Кавалерійська, 8а

 

 

У наших лікарів за потреби ви можете отримати е-направлення, е-рецепти, е-лікарняні.

Якщо у вас з нашими лікарями є декларація, то послуги сімейних лікарів, педіатрів та терапевтів безоплатні.

 

Записатися на консультацію до будь-якого лікаря медичного центру «Первинка» у Кривому Розі, Умані чи Кропивницькому ви можете у будь-який зручний спосіб:

 1. Написавши нам у Telegram у чат-бот
 2. Або подзвонити по телефону +38 (068) 037 09 90.

Наші лікарі

Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, лікарка УЗД

м. Кривий Ріг

Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, лікарка УЗД

м. Умань

Гінеколог, лікарка УЗД

м. Кропивницький

Акушер-гінеколог

м. Кривий Ріг

м. Кривий Ріг