Лікар ЛОР (отоларинголог)

Лікар отоларинголог (ЛОР)  спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань горла, носа та вуха. Важливо звертатися до ЛОР-лікаря при наступних симптомах та захворюваннях:

Захворювання горла:

Фарингіт, тонзиліт, ларингіт – це лише деякі з численних захворювань, які можуть виникнути в горлі. ЛОР-лікар володіє необхідними знаннями та навичками для діагностики та лікування цих проблем. Якщо вас турбують біль у горлі, зачервоніння чи інші неприємності, важливо негайно звернутися до спеціаліста.

Захворювання носа: 

Нежить, синусит, поліпи носа та алергічний риніт – це лише кілька з численних носових проблем, з якими може зіткнутися кожна людина. Відтіснення нюху або біль у носі може значно вплинути на вашу якість життя. ЛОР-лікар може визначити причину цих проблем і надати відповідне лікування. Крім того, якщо у вас сталася аварія, інорідний предмет потрапив у носову порожнину, ЛОР-лікар також є тим фахівцем, якому ви можете довірити видалення стороннього предмету.

Захворювання вуха: 

Проблеми з вухом можуть бути досить болючими та небезпечними. Сірна пробка, запалення, виділення з вуха, глухота та шум у вусі – це лише деякі з можливих проблем, які може вирішити ЛОР-лікар. Якщо ви відчуваєте дискомфорт чи біль у вухах, чуєте дивний шум або маєте інші незвичайні симптоми, вчасне звернення до спеціаліста може уникнути подальших ускладнень.

Вчасне звернення до ЛОР-лікаря – це ключ до збереження вашого здоров’я та запобігання подальших ускладнень. Не відкладайте своє здоров’я на потім.

Отоларинголог (ЛОР) у Кривому Розі за адресою вул. Едуарда Фукса, 59а

Отоларинголог (ЛОР) в в Умані за адресою вул. Європейська, 57

Якщо у вас з нашими лікарями є декларація, то  послуги у сімейних лікарів, педіатрів та терапевтів безоплатні.

Записатися на консультацію до будь-якого лікаря медичного центру «Первинка» у Кривому Розі чи Умані ви можете у будь-який зручний спосіб:

  1. написавши нам у Telegram,
  2. за допомогою телефону контакт-центру в м. Кривий Ріг та м. Умань: +38 (068) 037 09 90.


Наші лікарі

ЛОР (отоларинголог)

м. Кривий Ріг

Дитячий ЛОР (отоларинголог)

м. Кривий Ріг

Отоларинголог (ЛОР)

м. Кропивницький