Довідки

У сімейних лікарів “Первинки” ви можете отримати фактично усі доступні види довідок. Деякі з них сімейний лікар видає одразу, для інших – може направити на додаткові обстеження або до вузьких спеціалістів.

Зокрема, у “Первинці” ми можете отримати такі види довідок:

  1. Довідку про стан здоров’я.  У випадках хвороби, про яку ви повідомили свого сімейного лікаря з першого дня симптомів, він надасть вам довідку, яка це підтверджує. Цю довідку ви можете використати у навчальному закладі вашої дитини, за місцем роботи чи надати для підвердження у свою страхову компанію.
  2. Довідку для зарахування у дитячий садок чи школу № 086-1/о (про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду) і № 063о (карта профілактичних щеплень).

Ці дві довідки видаються без додаткових обстежень вузькопрофільних спеціалістів. Направлення на вакцинацію, аналізи чи до вузьких спеціалістів лікар видає, якщо є в цьому потреба.

  1. Довідку для абітурієнтів (форма 086/о) при зарауванні у ВНЗ – не вимагає додаткових обстежень вузьких спеціалістів.
  2. Довідку у басейн (форма № 028/о). Додаткові обстеження і аналізи проводять лише у тому випадку, якщо для цього є медичні підстави.
  3. ДовідкУ для санаторно-курортного лікування (форма № 070/о). Сімейний лікар може у разі потреби направити вас на додаткові обстеження.

Лікарі “Первинки” не видають довідки для водіїв (форма 083/о), для отримання дозволу на зброю (форма 127/о), та санітарні книжки (форма №1-ОМК).

Умань: +38 (068) 420 30 30

Кривий Ріг: +38 (068) 037 09 90