Направлення

У медичному центрі “Первинка” ви можете отримати електронне направлення на діагностику, до вузьких спеціалістів, на стаціонарне лікування, а також направлення на МСЕК.

Направлення створюється в електронній системі охорони здоров’я вашим сімейним лікарем. В е-направленні не вказується ні заклад, ні лікар, лише код послуги та інформація про заклад і лікаря, який його створив. Місце отримання послуги пацієнт обирає самостійно — в будь-якій лікарні, яка має контракт з НСЗУ на цей пакет медичних послуг.

Кожне е-направлення має свій номер у системі. Якщо направлень декілька, але вони стосуються однієї проблеми, то номер у них однаковий і називається груповим.

Ви отримаєте номер направлення в СМС на ваш мобільний номер телефону, який вказаний у декларації з лікарем. Номер направлення складається із 16 символів (цифр та літер) і виглядає приблизно ось так: 0000-К4НК-9Т6М-3А20.

За потреби ваш сімейний лікар може роздрукувати вам паперову пам’ятку, де буде вказаний номер направлення. Воно буде містити штрих-код, дату виписки, дату, до якої дійсне направлення, ім’я та діагноз пацієнта, назву послуги, ім’я та контакти лікаря і додаткові інструкції чи нотатки для пацієнта у разі потреби.

Щоб отримати послугу за направленням, слід прийти в обраний заклад, попередньо записавшись через сайт, медичну інформаційну систему, реєстратуру чи телефоном, і повідомити лікарю номер направлення. Перелік послуг, які надає кожен медичний заклад, можна подивитися на дашборді НСЗУ https://bit.ly/2UVjfOw

Умань: +38 (068) 420 30 30

Кривий Ріг: +38 (068) 037 09 90