Е-Направлення

У медичному центрі «Первинка» ви можете отримати електронне направлення на діагностику, до вузьких спеціалістів, на лабораторне обстеження чи стаціонарне лікування. 

Направлення створюється в електронній системі охорони здоров’я вашим лікуючим або сімейним лікарем. В е-направленні не вказується ні заклад, ні лікар, лише код послуги та інформація про заклад і лікаря, який його створив. Місце отримання послуги пацієнт обирає самостійно — в будь-якому медичному закладі України, який має контракт з НСЗУ на цей пакет медичних послуг. 

Кожне е-направлення має свій номер у системі. Якщо направлень декілька, але вони стосуються однієї проблеми (одного випадку), то номер у них однаковий і е-направлення називається груповим.

Ви отримаєте номер направлення в СМС на ваш мобільний номер телефону, який вказаний у декларації з лікарем. Номер направлення складається із 16 символів (цифр та літер) і виглядає приблизно ось так: 0000-К4НК-9Т6М-3А20. 

За потреби лікар медичного центру «Первинка» може роздрукувати вам паперову пам’ятку, де буде вказаний номер електронного направлення. Памʼятка буде містити штрих-код, дату виписки, дату, до якої дійсне направлення, ім’я та діагноз пацієнта, назву послуги, ім’я та контакти лікаря і додаткові інструкції чи нотатки для пацієнта у разі потреби.

Щоб отримати послугу за електронним направленням, Вам необхідно самостійно обрати медичний  заклад, де хочете отримати цю послугу. Попередньо звʼязатись з обраним медичним закладом (по телефону, через сайт чи медичну інформаційну систему), щоб повідомити закладу номер е-направлення і поставити його в обробку у цьому закладі. Перелік послуг, які надає кожен медичний заклад, можна подивитися на дашборді НСЗУ, який доступний за цим посиланням: https://bit.ly/NSZU_speczaklad

Також в поліклініці медичного центру «Первинка» у Кривому Розі діє акція на планові консультації спеціалістів та УЗД: покажи електронне направлення та отримай послугу за 225 грн, тобто зі знижкою 59%. Показати електронне направлення для отримання консультації за 225 грн необхідно заповнивши онлайн-форму за цим посиланням bit.ly/prvnk_chrg На кожну послугу заповнюється окрема форма. Після заповнення форми, коли надійде ваша черга, вам зателефонують для узгодження дати та часу прийому за 225 грн. В акції приймають участь консультації усіх лікарів доступних у поліклініці МЦ «Первинка» та усі доступні у нас види УЗД (наразі не робимо УЗД серця, пренатальне, легень, суглобів, судин голови та шиї). 

Телефон медичного центру «Первинка» у м. Умань та м. Кривий Ріг: +38 (068) 037 09 90