Відгуки

Хочу подякувати Братченко Кирилу Вячеславовичу за дуже чутке відношення до клієнтів, хочеться звертатися до цієї лікарні саме через такого гарного лікаря.

Пацієнт
Кирил Вячеславович Братченко

Найкраща лікарня, ввічливі працівники все внятно розповідають, я дуже рада що ви є в нашому місті❤️

Пацієнт
Відгук про клініку

Дуже задоволена Первинкою. Зручно, що прийом по запису, непотрібно чекати годинами під кабінетом. Я приходила щомісяця на огляд з немовлям, лікарі дуже приємні та компетентні.
Єдиний мінус в тому, що неможливо запросити лікаря додому навіть за додаткову оплату. З немовлям ця послуга іноді просто необхідна.
А в цілому все супер.
Дякую, я вас давно чекала))

Пацієнт
Відгук про клініку

Доброго дня! хочу поділитися своїм першим знайомством з лікарем гінекологом Братченко К В, лікар дуже уважний, вислухає проблему і допоможе її вирішити, чуйне ставлення до пацієнта, гарний спеціаліст, може пошуткувати, взагалі на прийомі дуже комфортно і спокійно, я залюбки буду приходити на щорічний огляд, а лікарю хочу побажати натхнення і успіхів в такій не легкій праці. Дякую!!

Олена
Кирил Вячеславович Братченко

Чудовий лікар, я нарешті знайшла гарного гінеколога. Після вагітності було запалення, Кирил В‘ячеславович дуже вміло пояснив яка проблема і дав направлення на госпіталізацію. Наступну вагітність буду з ним)

Вікторія Білоус
Кирил Вячеславович Братченко

Дякую за професійне ставлення до покладених завдань. Вірю, що можливо в майбутньому кожні медичні заклади будуть такого типу, а лікарі настільки професіоналами своєї справи.

Окрема подяка Бурлаченко Б.К.

З повагою в надією на подальше позитивне реформування системи охорони здоровʼя в такому ж напрямку.

Олександр Бурʼянов
м. Кривий Ріг

Олександр

Висловлюю велику подяку лікарю Худяковій Жанні Михайлівні за чуйність, професіоналізм, допомогу у лікуванні та надані кваліфікованої медичної допомоги.
Також дякую всьому колективу Первинки!

Василь
Жанна Михайлівна Худякова

Дякую Олесі Вікторівні за підтримку і лікування. Найкращий невропатолог у Кривому Розі. А рефлексотерапія – це просто чуда. Раджу звертатись за допомогою вчасно і до кращих спеціалістів.

Юлія
Олеся Вікторівна Никоненко

Віталій Ващенко такий гарний лікар, поставив мене на ноги, стабілізував тиск. Буду ходити тільки до нього!

Ольга
Віталій Євгенович Ващенко

Я вражена від такого гарного ставлення до пацієнтів . Лікар Бурлаченко Богдан Костянтинович дуже уважний і гарний лікар!

Галина
Богдан Костянтинович Бурлаченко

Залишити відгук

Strong Testimonials form submission spinner.

Обов'язково до заповнення

rating fields