![](https://pervynka.in.ua/wp-content/uploads/2022/08/cropped-photo_2022-08-27-20.59.44.jpeg)
ДО УВАГИ декларантів Зеленської М. С.
![](https://pervynka.in.ua/wp-content/uploads/2022/08/image-3-1024x965.png)
Шановні пацієнти МЦ “Первинка”, повідомляємо, що з 29.07.22 сімейна лікарка Зеленська Марина Сергіївна припиняє роботу у нашому медичному центрі на 17ому кварталі у Кривому Розі у звʼязку з переходом на нову посаду медичного директора Міської дитячої лікарні. Майже усіх пацієнтів попередили, продзвонили чи відправили повідомлення у viber/telegram протягом попередніх 2 тижнів з відповідною новиною та варіантами рішень.
Якщо ви задекларовані до Марини Сергіївни Зеленської і у вас був недоступний телефон чи один з месенджерів, запрошуємо дізнатися, як залишитися пацієнтом МЦ «Первинка» у наш дірект, telegram чи viber, або зателефонуйте в колцентр 0680370990. Протягом найближчих днів опрацюємо усі заявки та повідомлення.
Ми вдячні Марині Сергіївні за продуктивну роботу, плідну співпрацю, високий професіоналізм.
Бажаємо професійного зростання, щоб усі мрії здійснилися, а поставлені цілі були досягнуті.