Новини

Наш медичний центр у м. Кривий Ріг пройшов акредитацію і тепер ми можемо видавати листки непрацездатності (лікарняні). Пацієнт Первинки зможе отримати листок непрацездатності у свого сімейного лікаря та надати його за місцем роботи.

Наразі “Первинка” не проводить самостійно вакцинацію від COVID-19, однак наші пацієнти можуть вакцинуватися в одному з пунктів щеплення свого міста. Усі щеплення є добровільними й безоплатними. Для цього потрібно належати до пріоритетної групи (див.нижче) та мати посвідчення особи і телефон. У

Наразі прийом декларацій до Тетяни Дударь та Богдана Бурлаченко зупинено у зв‘язку із заповненням. Приймаються заявки на декларування до майбутніх лікарів «Первинки» у Кривому Розі або на випадок появи місць у існуючих лікарів.

Ми відкриті з 17 лютого 2021 року за адресою м. Кривий Ріг, вул. Самотічна, 13 (17ий квартал). "Первинка" - це безкоштовний медичний центр сімейної медицини, створений для комфорту пацієнтів та лікарів. Він доступний для усіх — варто лише підписати декларацію. Ви

МЦ Первинка пройшла акредитацію і тепер ми можемо видавати листки непрацездатності (лікарняні). Відтепер пацієнт Первинки зможе отримати листок непрацездатності у свого сімейного лікаря та надати його за місцем роботи.

Закликаємо утриматися від візитів до установ без нагальних причин або планових оглядів з метою протидії можливості поширення коронавірусу у місцях масового скупчення людей. Для отримання необхідних послуг ви маєте змогу звернутися у телефонному режимі.