Збираємо літню аптечку з ЛОРом Дерев’яно Каріною
МЦ “Первинка” місто Умань
Літня подорож обіцяє сонце, море й довгоочікуваний відпочинок, та навіть ретельно сплановану відпустку здатна порушити найменша несподіванка.
У нашому відеосюжеті лікарка-отоларинголог (ЛОР) Дерев’янко Каріна Олександрівна розповідає, що варто покласти у валізу разом із купальником, щоб бути готовими до літніх «сюрпризів» зі здоров’ям.
Засоби для носа:
- ізотонічний розчин морської води з декспантенолом — для зволоження слизової носа, особливо після перебування на сонці, у солоній морській воді або в кондиціонованих приміщеннях
- гіпертонічний розчин морської води — для зняття набряку слизової
- мометазону фуроат (інтраназальний спрей) — при загостренні алергічного риніту
- назальний іригатор — корисний пристрій для регулярної гігієни носа під час подорожі
Засоби при болю в горлі:
- спреї або льодяники з протизапальною та антисептичною дією на основі бензидаміну гідрохлориду, біклотимолу або комбінацій з тиротрицином і лідокаїном
Універсальні засоби, які варто мати завжди:
- парацетамол або ібупрофен — як жарознижувальні та протизапальні препарати при підвищенні температури чи болю
Обираючи «Первинку», ви отримуєте професіоналізм та щиру турботу наших лікарів.
Вони допоможуть зберегти ваше здоров’я, а записатися дуже просто:
Ви бажаєте зателефонувати?