Лікар хірург

Лікар хірург – це фахівець, який володіє унікальними навичками та знаннями для лікування різноманітних захворювань, пов’язаних з шкірою, підшкірною клітковиною та судинами. Завдяки професійній експертності та сучасному обладнанню, наші хірурги готові надавати вам високоякісну медичну допомогу. Отже, давайте розглянемо, які послуги надають наші лікарі хірурги та основні причини, які приводять пацієнтів до них.

Основні причини звернень до лікаря хірурга:

  • Видалення новоутворень на шкірі та підшкірній клітковині: Наші хірурги вправно видаляють атероми, ліпоми, фіброми, папіломи, врослі нігті, сторонні тіла, мозолі та виконують накладання та зняття швів.
  • Оперативні втручання при запальних та нагноєних захворюваннях: Ми надаємо послуги щодо абсцесів, фурункулів, карбункулів, панарицій, запальних ран, трофічних виразок та інших шкірних захворювань, де оперативне лікування є необхідним.
  • Патологія судин нижніх кінцівок: Наші спеціалісти володіють досвідом у лікуванні атеросклерозу, варикозної хвороби, хронічної лімфовенозної недостатності та діабетичної ангіопатії судин нижніх кінцівок.
  • Консультації щодо новоутворень молочних залоз: Наші лікарі надають професійні консультації та лікування щодо доброякісних новоутворень, дисгормональних дисплазій та лактаційних маститів.
  • Ведення післяопераційних пацієнтів: Незалежно від складності операції, наші лікарі забезпечують повний спектр післяопераційного догляду, включаючи огляд, консультації та перев’язки.
  • Консервативне лікування геморою: Наші лікарі спеціалізуються на консервативному лікуванні геморою, допомагаючи пацієнтам подолати ці захворювання.

Лікарі хірурги Первинки обладнані сучасними методами діагностики та лікування, завжди готові допомогти вам вирішити ваші проблеми. Ви можете розраховувати на найвищу якість медичної допомоги та вмілу опіку від наших фахівців.

Дбайте про своє здоров’я та звертайтеся до хірурга у медичні центри “Первинка”!

Хірург в Кривому Розі за адресою вул. Едуарда Фукса, 59а

Хірург в Кропивницькому на Ковалівці за адресою вул. вул. Кавалерійська, 8а

Якщо у вас з нашими лікарями є декларація, то  послуги у сімейних лікарів, педіатрів та терапевтів безоплатні.

Записатися на консультацію до будь-якого лікаря медичного центру «Первинка» у Кривому Розі чи Кропивницькому ви можете у будь-який зручний спосіб:

  1. написавши нам у Telegram,
  2. за допомогою телефону контакт-центру в м. Умань та м. Кривий Ріг: +38 (068) 037 09 90.


Наші лікарі

м. Кропивницький

Хірург, ендоскопіст

м. Кривий Ріг