КОНСУЛЬТАЦІЇ ЛІКАРІВ ВУЗЬКОГО ПРОФІЛЮ

Лікар акушер-гінеколог консультує з приводу будь-яких питань жіночого здоров’я, проводить профілактичний огляд жінок (статеві органи та молочні залози), надає консультативні послуги щодо підготовки до вагітності, здійснює діагностику вагітності та спостереження за вагітністю, раннє виявлення ускладнень вагітності, нагляд за породіллями; організує та проводить спостереження динамічне спостереження за станом жіночого здоров’я у випадку хронічних гінекологічних хвороб.

Гематолог дитячий консультує з питань патології крові у дітей, проблем з лімфатичними вузлами.

Гінеколог дитячого та підліткового віку консультує з будь-яких проблем зі статевими органами у дівчат.

Ендоскопіст консультує перед гастро- та колоноскопією для роз’яснення підготовки та призначення препарату.

Отоларинголог (ЛОР) дорослий та дитячий проводить діагностику та лікування проблем з вухами, горлом та носом: огляд з використанням ото-ларингоскопа, встановлення діагнозу, призначення обстеження та лікування (за потреби), надання рекомендацій.

Невропатолог дорослий та невролог дитячий проводить огляд, виявлення чи виключення порушень нервової системи, надає рекомендації, за потреби призначає додаткові обстеження, консультації та лікування.

Травматолог проводить діагностику та лікування патологій кістково-м’язової системи (опорно-рухового апарату), в т.ч. переломи, вивихи, розтягнення, забої, рани, наслідки тривалого здавлення Призначає реабілітацію після травм.

Уролог займається захворюваннями сечового міхура, нирок, сечоводів. Крім того, лікар-уролог лікує хвороби простати (передміхурової залози), проблеми статевого органу, захворювання уретри.

Хірург дорослий та дитячий консультує з питань виявлення чи виключення хірургічної патології, провадить динамічне спостереження за певними станами, які потребують планових хірургічних втручань, призначає лікування оперативним та консервативним методами, надання рекомендації, за потреби призначає додаткові обстеження, консультації.

Педіатр, Терапевт, Сімейний лікар у випадку, якщо ви не маєте підписаної декларації з лікарем медичного центру “Первинка” і хочете отримати їх консультацію, ця послуга доступна на платній основі. 

Телефон медичного центру «Первинка» у м. Умань та м. Кривий Ріг: +38 (068) 037 09 90