КОНСУЛЬТАЦІЇ ЛІКАРІВ ВУЗЬКОГО ПРОФІЛЮ

Лікар акушер-гінеколог консультує з приводу будь-яких питань жіночого здоров’я, проводить профілактичний огляд жінок (статеві органи та молочні залози), надає консультативні послуги щодо підготовки до вагітності, здійснює діагностику вагітності та спостереження за вагітністю, раннє виявлення ускладнень вагітності, нагляд за породіллями; організує та проводить спостереження динамічне спостереження за станом жіночого здоров’я у випадку хронічних гінекологічних хвороб.

Ендоскопіст консультує перед гастро- та колоноскопією для роз’яснення підготовки та призначення препарату.

Отоларинголог (ЛОР) дорослий та дитячий проводить діагностику та лікування проблем з вухами, горлом та носом: огляд з використанням ото-ларингоскопа, встановлення діагнозу, призначення обстеження та лікування (за потреби), надання рекомендацій.

Невропатолог дорослий проводить огляд, виявлення чи виключення порушень нервової системи, надає рекомендації, за потреби призначає додаткові обстеження, консультації та лікування.

Травматолог проводить діагностику та лікування патологій кістково-м’язової системи (опорно-рухового апарату), в т.ч. переломи, вивихи, розтягнення, забої, рани, наслідки тривалого здавлення Призначає реабілітацію після травм.

Уролог займається захворюваннями сечового міхура, нирок, сечоводів. Крім того, лікар-уролог лікує хвороби простати (передміхурової залози), проблеми статевого органу, захворювання уретри.

Хірург дорослий та дитячий консультує з питань виявлення чи виключення хірургічної патології, провадить динамічне спостереження за певними станами, які потребують планових хірургічних втручань, призначає лікування оперативним та консервативним методами, надання рекомендації, за потреби призначає додаткові обстеження, консультації.

Педіатр, Терапевт, Сімейний лікар у випадку, якщо ви не маєте підписаної декларації з лікарем медичного центру “Первинка” і хочете отримати їх консультацію, ця послуга доступна на платній основі. 

Ендокрино́лог займається питаннями профілактики, діагностики і лікування порушень з боку ендокринної системи і, в разі потреби, призначає додаткове обстеження, лікарські засоби для корекції роботи залоз внутрішньої секреції, таких як щитоподібна, підшлункова залоза, наднирники, гіпофіз та гіпоталамус.

Інфекціоніст проводить діагностику та призначає лікування захворювань, викликаних збудниками інфекційних захворювань, надає рекомендації щодо їх профілактики.

Психіатр – займається психічним здоров’ям, при виявленні порушень – призначає відповідне лікування.

Психолог – фахівець, який оцінює, діагностує і вивчає поведінку і розумові процеси, допомагає клієнту розібратись з проблемами у власному сприйнятті, шаблонах поведінки, тощо.

Телефон медичного центру «Первинка» +38 (068) 037 09 90